Реал здобув вольову перемогу над Валенсією і одноосібно очолив Прімеру

Три очки Бланкос принесли голи Вінісіуса і Бензема
Реал – Мальорка когда и где смотреть в прямом эфире трансляцию чемпионата Испании

Валенсия - Реал. Фото - Getty Images

Реал на Местальї переміг Валенсію (2:1) в матчі п’ятого туру чемпіонату Іспанії.

У першому таймі Реал і Валенсія голів не забивали. Відзначимо, що через травми головним тренерам команд довелося зробити три вимушені заміни – поле достроково покинули Карлос Солер, Тьєррі Коррейя і Даніель Карвахаль.

На 66-й хвилині Валенсія вийшла вперед після точного удару Уго Дуро. Однак втримати переможний рахунок господарям поля не вдалося.

У кінцівці поєдинку Вінісіус Жуніор і Карім Бензема принесли перемогу Реалу.

Команда Карло Анчелотті набрала 13 очок і одноосібно очолила Прімеру. Реал на два очки випереджає Атлетіко. Валенсія йде на третій позиції.