Севілья обіграла Еспаньол і піднялася на друге місце в Прімері

Команда Лопетегі догравала поєдинок у меншості

Севилья. Фото - Getty Images

Севілья на своєму полі перемогла Еспаньол (2:0) в матчі 7-го туру Прімери.

Господарі поля повели в рахунку вже на 13-й хвилині зустрічі зусиллями Юссефа Ен-Несірі. Еспаньол відігрався в середині першого тайму, але гол Рауля де Томаса був скасований після перегляду відеоповтору.

Після перерви Севілья залишилася в меншості – поле достроково покинув Томас Ділейні. На 87-й хвилині Рафаель Мір забив другий гол нервіонців в матчі і зняв всі питання про переможця зустрічі.

Севілья піднялася на друге місце Прімери випереджаючи Атлетіко за додатковими показниками. Матрацники сьогодні несподівано поступилися Алавесу (0:1). Еспаньол йде на 15-й позиції.

У наступному турі 3 жовтня Севілья зіграє проти Гранади, а Еспаньол вдома прийматиме мадридський Реал.