Севілья розпочала новий сезон в Ла Лізі з непростої перемоги над Кадісом

У четвер Нервіонці поступилися в Суперкубку УЄФА.

Севілья обіграла Кадіс (3:1) в 3-му турі чемпіонату Іспанії.

Нервіонці відзначилися ще на старті зустрічі зусиллями Лукаса Окампоса, але після перегляду VAR гол був відмінений. Рахунок відкрили футболісти Кадіса, забивши на старті другого тайму – точний удар на рахунку Санчеса.

Однак Севільї вдалося добути вольову перемогу. На 65-й хвилині Люк Де Йонг рахунок зрівняв, а під кінець основного часу відзначився Мунір Ель-Хаддад. Крапку поставив Іван Ракітіч, ​​що забив на 6-й компенсованій хвилині.

Для Севільї це перші очки в чемпіонаті – стартові два тури команда пропустила, відновлюючись після сезону в єврокубках, де здобула перемогу в ЛЄ. У четвер команда Хулена Лопетегі поступилася Баварії (1:2 в додатковий час) за Суперкубок УЄФА. Кадіс має в активі 3 очки, провівши всі три поєдинки.