Сосьєдад на своєму полі обіграв Гранаду і очолив Ла Лігу

П'ята перемога Реала в Ла Лізі поспіль

Фото - Getty Images

Реал Сосьєдад вдома впевнено переміг Гранаду (2:0) в матчі 9-го туру Ла Ліги. Відзначимо, що гості не могли розраховувати на кількох гравців основного складу через спалах коронавирусної інфекції.

У першому таймі Сосьєдад відзначився двічі зусиллями Начо Монреаля і Мікеля Оярсабаля, який був точний з одинадцятиметрової позначки. Після перерви Вілліан Жозе міг збільшити перевагу Реала, але не реалізував пенальті.

На 86-й хвилині Сосьєдад залишився в меншості після видалення Робіна Ле Нормана. У компенсований час Гранада отримала право пробити пенальті, але удар Дарвіна Мачиса відбив воротар господарів поля.

Сосьєдад набрав 20 очок і вийшов на перше місце Ла Ліги. Гранада йде на п’ятій позиції.

У наступному турі 22 листопада Сосьєдад зіграє з Кадісом, Гранада – з Вальядолідом.