Суперник Динамо в Лізі Європи Вільярреал переміг Ейбар

Команда Емері зустрінеться з киянами 18 березня

Вильярреал. Фото - Getty Images

Вільярреал на виїзді переміг Ейбар (3:1) в матчі 27-го туру Прімери.

Вже на першій хвилині зустрічі Мої Гомес вивів команду Унаї Емері вперед. На 34-й хвилині Карлос Бакка подвоїв перевагу гостей. У кінцівці першого тайму захисник Ейбара Естебан Бургос не реалізував пенальті.

Після перерви господарі поля скоротили відставання в рахунку зусиллями Серхіо Енріча, але відігратися Зброярі не змогли. На 87-й хвилині Альфонсо Педраса забив третій м’яч гостей в поєдинку.

Вільярреал догравав зустріч удесятьох. На 80-й хвилині пряму червону картку отримав Етьєн Капу.

Команда Емері йде на сьомому місці в Прімері. Ейбар займає передостанню позицію.

Вільярреал – суперник Динамо в 1/8 фіналу Ліги Європи. У минулий четвер Жовта субмарина обіграла біло-синіх в Києві (2:0). 18 березня команди зустрінуться в Іспанії.