Валенсія і Кадіс зіграли в результативну нічию

По ходу гри Кажанам довелося відіграватися

Валенсия - Кадис, Getty Images

У матчі 17-го туру іспанської Ла Ліги Валенсія на своєму полі зіграла внічию з Кадісом – 1:1.

Перший тайм пройшов без забитих м’ячів, а в другій половині зустрічі першими рахунок відкрили гості. У складі Кадіса відзначився гондурасець Ентоні Лосано, який здорово пробив ножицями.

Втім, Валенсії вдалося зрівняти рахунок на 79-й хвилині. Після подачі від Гайї м’яч у сітку ударом головою послав Максі Гомес.

Валенсія тимчасово покинула зону вильоту і піднялася на 17-те місце, Кадіс займає десяту позицію. У наступному матчі Кажани 10 січня зіграють з Вальядолідом, а Кадіс в той же день зустрінеться з Алавесом.