Валенсія вирвала нічию в божевільному матчі з Хетафе, забивши пенальті на 90+10 хвилині

Обидві команди догравали зустріч удесятьох

Валенсия Хетафе

Валенсия - Хетафе. Фото - Getty Images

Валенсія і Хетафе розписали результативну нічию в матчі 8-го туру Ла Ліги.

Кажани повели в рахунку завдяки голу 17-річного Юнуса Муса в середині першого тайму. На початку другого тайму Валенсія залишилася в меншості після видалення Тьєррі Коррейя.

Вдесятьох Валенсії не вдалося утримати переможний рахунок. Гості відігралися на 87-й хвилині зусиллями Кучо. На 90+5 хвилині Анхель і вивів Хетафе вперед, проте Кажанам вдалося зрівняти рахунок.

На 90+10 хвилині Карлос Солер реалізував пенальті – 2:2. Відзначимо, що в моменті з призначенням одинадцятиметрового удару другу жовту картку отримав захисник Хетафе Даміан Суарес.

Валенсія з 8 очками йде на 13-му місці Ла Ліги. Хетафе набрав 11 пунктів і займає 8-у позицію.

У наступному турі 8 листопада Валенсія вдома прийматиме Реал, Хетафе зіграє з Вільярреалом.