Валенсія здобула вольову перемогу над Леванте в неймовірному дербі

Команди забили шість голів на двох

Валенсия

Фото - Getty Images

У матчі першого туру чемпіонату Іспанії відбулося валенсийское дербі. Валенсія під керівництвом нового головного тренера Хаві Грасіі вдома перемогла Леванте з рахунком 4:2.

Жаби повели в рахунку вже на 1-й хвилині поєдинку зусиллями Хосе Луїса Моралеса. Валенсія швидко відігралася після точного удару Габріела Паулісти. В середині першого тайму Леванте знову вийшов вперед, проте гол Гонсало Мелеро був скасований.

До перерви команди обмінялися голами. Моралес оформив дубль, в складі Валенсії відзначився Максі Гомес.

На 75-й хвилині Ману Вальєхо вивів Валенсію вперед. У компенсований час нападник Кажанів відзначився ще раз.

У наступному матчі Валенсія зустрінеться з Сельтою 19 вересня. Леванте 27 вересня зіграє проти Осасуни.