Вільярреал вдома переміг Валенсію і очолив Ла Лігу

Перемогу команді Емері принесли голи екс-гравців Кажанів - Алькасера і Парехо

Вильярреал

Вильярреал. Фото - Getty Images

У домашньому матчі 6-го туру чемпіонату Іспанії Вільярреал вдома переміг Валенсію з рахунком 2:1.

Господарі поля вийшли вперед вже на 6-й хвилині матчу. Екс-форвард Валенсії Пако Алькасер реалізував пенальті. Кажани відігралися в кінцівці першого тайму після точного удару Гонсалу Гедеша.

В середині другої половини зустрічі Вільярреал відзначився ще раз. Результативний удар на рахунку колишнього капітана Валенсії Даніеля Парехо, який приєднався до Жовтої субмарині минулого літа.

У компенсований час Вільярреал залишився в меншості. Другу жовту картку отримав Такефуса Кубо.

Вільярреал набрав 11 очок і піднявся на перше місце Ла Ліги. Команда Унаї Емері на одне очко випереджає Реал, Кадіс, Гранаду і Хетафе. Валенсія займає 12-у позицію.

У наступному турі Вільярреал 25 жовтня на виїзді зустрінеться з Кадісом, а Валенсія 23 жовтня в гостях зіграє з Ельче.