Жирона з хет-триком Довбика та дублем Циганкова знищила Гранаду в останньому турі Прімери

Артем обійшов норвежця Серлота у гонці найкращих бомбардирів чемпіонату Іспанії

Жирона - Гранада 7:0 огляд матчу, відео голів за 24 травня

Жирона - Гранада, фото - Getty Images

Жирона на домашній арені знищила Гранаду у поєдинку заключного туру Прімери – 7:0.

Феєричний матч провели українці Артем Довбик та Віктор Циганков, які на двох виявилися причетними до всіх голів господарів. Віктор спершу віддав гольовий пас на Еріка Гарсію після розіграшу кутового. Потім вінгер відзначився сам через три хвилини, замкнувши швидку атаку господарів ударом з близької відстані.

Довбик довів рахунок до розгромного, реалізувавши пенальті наприкінці першого тайму. Далі знову відзначився Циганков після пасу Савіо, оформивши дубль до свого асисту. Віктор після цього залишив поле, його змінив Крістіан Стуані.

Через деякий час Гранада залишилася у меншості після вилучення Факундо Пельїстрі, а Жирона продовжила громити гостей. Довбик впевнено реалізував вихід віч-на-віч з воротарем після пасу Стуані.

Через три хвилини Артем віддячив Крістіану, віддавши асист на уругвайця. А на останній хвилині українець реалізував другий пенальті у зустрічі. Довбик забив 24 голи в Прімері за сезон і обійшов форварда Вільярреала Александера Серлота в гонці найкращих бомбардирів.

Жирона посіла третє місце у Прімері, набравши 81 очко. Гранада завершила сезон передостанньої, маючи 21 очко, і вилетіла до Сегунди.