Жеребкування відбудеться 8 листопада

Рух U-19 та Шахтар U-19 дізналися потенційних суперників у 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА - Футбол

Фото - shakhtar.com

Рух U-19 та Шахтар U-19 дізналися потенційних суперників у 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА.

8 листопада відбудеться жеребкування 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА, в якому зійдуться переможці плей-офф Шляху чемпіонів та команди, які посіли другі місця у груповому етапі Шляху Ліги чемпіонів.

Переможці Шляху чемпіонів: АЗ, Генк, Хайдук, Гіберніан, MTK, Панатінаїкос, Рух, Янг Бойз.

Команди, які посіли друге місце у груповому раунді Шляху Ліги чемпіонів: Аякс, Боруссія Дортмунд, Айнтрахт, Інтер, Ювентус, Порту, Зальцбург, Шахтар.

Зазначимо, що рух U-19 і Шахтар U-19 не можуть зіграти між собою на цій стадії.

Вісім одноматчевих протистоянь відбудуться 7/8 лютого. Переможці Шляху чемпіонів грають удома.

Переможці стадії 1/16 фіналу змагатимуться з командами, які посіли перші місця у груповому раунді Шляху Ліги чемпіонів: Мілан, Атлетико, Барселона, Ліверпуль, Манчестер Сіті, ПСЖ, Реал, Спортинг.

Нагадаємо, що Рух U-19 впевнено подолав плей-офф Шляху чемпіонів, двічі обігравши Галатасарай. А Шахтар U-19 фінішував другим у своєму квартеті на груповому етапі Шляху Ліги чемпіонів.