favbet

Шахтар Вернидуба розгромив Іслоч і піднявся на шосте місце чемпіонату Білорусі

Команда українського наставника перемогла в третьому матчі поспіль.

Юрий Вернидуб. Фото - fcshakhter.by

Шахтар Солігорськ вдома впевнено обіграв Іслоч (4:0) в заключному матчі 7-го туру чемпіонату Білорусі.

Команда Юрія Вернидуба повела в рахунку на 15-й хвилині матчу зусиллями Віталія Лісаковича. У другому таймі Шахтар забив ще тричі. Результативні удари на рахунку Дмитра Подстрелова, Лисакович і Дарко Бодула.

Шахтар під керівництвом Вернидуба здобув уже третю перемогу поспіль. Клуб з Солігорська набрав 11 очок і піднявся на шосте місце чемпіонату Білорусі. У наступному турі 10 травня Шахтар зіграє з Вітебськом.

Нагадаємо, що в середу Шахтар обіграв Динамо-Брест (4:2) в матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Білорусі, але залишив розіграш турніру.