Швед відзначився голом і асистом за Мехелен у спарингу проти Гента (відео)

В офіційних зустрічах вінгер поки не відзначався результативними діями

Фото - twitter.com/kvmechelen

Вінгер Мехелена Мар’ян Швед допоміг команді обіграти Гент (2:0) в контрольному поєдинку. На рахунку українця гол і результативна передача.

Швед вийшов у стартовому складі команди. У кінцівці першого тайму вінгер асистував Джоффрі Хайремансу. На 50-й хвилині Мар’ян подвоїв перевагу Мехелена.

Мар’ян приєднався до Мехелена в середині серпня на правах оренди з Селтіка. Швед провів два поєдинки в чемпіонаті Бельгії, не відзначившись результативними діями.

Відзначимо, що за Гент не грали захисник Ігор Пластун, півзахисник Роман Безус і нападник Роман Яремчук. Гравці знаходяться в розташуванні збірної України і готуються до матчів Ліги націй проти Німеччини та Іспанії.

Мехелен йде на 14-му місці в чемпіонаті Бельгії. Наступний офіційний матч команда Шведа проведе 17 жовтня проти Кортрейка.