Відбір на ЧМ: Бразилія мінімально перемогла Венесуелу, тріумф Чілі над Перу

Підопічні Тіте вийшли в одноосібні лідері кваліфікації в Південній Америці

Сборная Бразилии. Фото - Getty Images

У Південній Америці відбулися два поєдинки відбіркового турніру до чемпіонату світу 2022 року в Катарі.

У першій зустрічі Бразилія без травмованого Неймара мінімально перемогла Венесуелу. Єдиний гол в середині другого тайму забив форвард Ліверпуля Роберто Фірміно.

У другому матчі Чилі відсвяткував домашню перемогу над Перу — 2:0. У цій зустрічі обидва голи відбулися ще до перерви — дубль оформив хавбек Інтера Артуро Відаль.

Завдяки своїй перемозі, Бразилія вийшла в одноосібні лідери відбору на ЧС — після трьох ігор у команди Тіте дев’ять очок. Чилійці піднялися на шосту позицію, набравши чотири очки.