Суперник збірної України на Євро-2020 Північна Македонія розгромила Казахстан

Македонці забили супернику чотири м'ячі

Эзгиян Алиоски. Фото - Getty Images

Збірна Північної Македонії провела другий контрольний поєдинок в рамках підготовки до Євро-2020. Команда Ігора Ангеловскі розгромила Казахстан з рахунком 4:0.

На 35-й хвилині Егзіян Аліоскі реалізував пенальті і вивів македонців вперед. Перед перервою Казахстан залишився в меншості – пряму червону картку отримав Серікжан Мужиков.

У другому таймі Північна Македонія скористалася чисельною більшістю і відзначилася ще тричі. Голи на рахунку Івана Тричковскі, Мілана Рістовскі і Дарко Чурлінова.

Північна Македонія – суперник збірної України на груповому етапі Євро-2020. Македонці зіграють з командою Андрія Шевченка 17 червня.

Відзначимо, що в березні Україна зіграла внічию з Казахстаном (1:1) в рамках відбору на чемпіонат світу-2022.