Тевеса звільнено з посади тренера Росаріо Сентраль - Футбол

Карлос Тевес, фото - Getty Images

Аргентинця Карлоса Тевеса звільнено з посади тренера Росаріо Сентраль. Екс-зірка збірної Аргентини працював на чолі команди трохи більше трьох місяців.

Тевес завершив кар’єру футболіста на початку літа. Колишня зірка Манчестер Сіті розповіла, що однією з головних причин такого рішення стала смерть його батька.

Наприкінці червня він очолив Росаріо Сентраль. Під його керівництвом команда провела 24 матчі у всіх турнірах, виграла шість поєдинків та програла у восьми. Росаріо в чемпіонаті Аргентини посів 20 місце і вибув у другому колі Кубка Аргентини.

Тевес як футболіст тричі ставав чемпіоном Англії у складі Манчестер Сіті та Манчестер Юнайтед, з яким виграв Кубок чемпіонів у сезоні 2007-08 років.

За збірну Аргентини Тевес провів 76 матчів, у яких забив 13 голів та віддав 13 результативних передач.