Бразилець забив в останньому матчі за клуб, якому віддав дев'ять років

Алекс Сандро залишає Ювентус - Чемпіонат Італії

Алекс Сандро. Фото - Getty Images

Ювентус офіційно попрощався з захисником Алексом Сандро, який покине клуб цього літа.

33-річний бразилець у своєму останньому матчі за Стару Синьйору вийшов у старті з капітанською пов’язкою і на 28-й хвилині забив гол у ворота Монци, встановивши остаточний рахунок 2:0. Гольову передачу на нього віддав Ніколо Фаджолі, який проводив другий матч після семимісячної дискваліфікації та вперше з початку жовтня вийшов в основі.

На 74-й хвилині Алекс покинув поле. Стадіон та партнери влаштували йому стоячу овацію.

У клубній заяві, присвяченій прощанню з бразильцем, йдеться:

“Це історія, яка тривала дев’ять років. Дев’ять років, за які ми разом прожили тисячу переживань, радостей, труднощів, негараздів та свят. Здається, це було вчора, але минуло дев’ять років разом, зіграно 327 матчів та виграно 12 трофеїв. З сьогоднішнього дня Алекс Сандро став ще більшою частиною нашої історії. Назавжди. Вітаємо, Алексе, і дякую за все”.

З показником 327 матчів (у яких він забив 16 голів та зробив 32 асисти) Сандро наздогнав Павла Недведа на чолі списку легіонерів з найбільшою кількістю поєдинків в історії туринського клубу.

Нагадаємо, раніше віковий бразилець, який втратив місце в основному складі, називався серед гравців, з якими Зебри мають намір розпрощатися після завершення сезону.

Ювентус фінішував у Серії А або на третьому, або на четвертому місці – залежить від результату Аталанти, яка 2 червня має зіграти перенесений матч проти Фіорентини.

Джерело: Официальный сайт Ювентуса