Ассист Маліновського допоміг Аталанті перемогти Сассуоло

Перша результативна дія українця в сезоні
Аталанта – Янг Бойз когда и где смотреть в прямом эфире трансляцию Лиги чемпионов

Аталанта - Сассуоло, фото - Getty Images

У матчі п’ятого туру чемпіонату Італії Аталанта на своєму стадіоні обіграла Сассуоло – 2:1.

Господарі відкрили рахунок на старті поєдинку: Робін Госенс ​​відзначився після ассиста від українця Руслана Маліновського. Це перша результативна дія для хавбека в цьому сезоні.

Перед перервою команди обмінялися голами: за Аталанту забив Давиде Дзаппакоста, а у Сассуоло відзначився Доменіко Берарді. У другому таймі суперники не забивали м’ячів. Маліновський провів на полі 62 хвилини і отримав жовту картку.

Після цього матчу Аталанта набрала 10 очок і перемістилася на четверте місце в турнірній таблиці Серії А. У Сассуоло 4 очка і 13-а позиція.