Аталанта мінімально перемогла Салернітану. Маліновський був замінений у другому таймі

Українець покинув поле за рахунку 0:0
Аталанта – Сассуоло когда и где смотреть в прямом эфире трансляцию чемпионата Италии

Салернитана - Аталанта. Фото - Getty Images

Аталанта мінімально обіграла Салернітану (1:0) в гостьовому матчі 4-го туру чемпіонату Італії.

На перерву команди пішли за рахунку 0:0. На 75-й хвилині Дуван Сапата вивів Аталанту вперед. Салернітана відігратися не змогла.

Український півзахисник Аталанти Руслан Маліновський вийшов в старті бергамасків. Хавбек був замінений на 58-й хвилині зустрічі за нічийного рахунку.

Нагадаємо, що Маліновський не отримав виклик в збірну України на майбутні матчі відбору на чемпіонат світу-2022 проти Фінляндії та Боснії і Герцеговини.

Аталанта піднялася на сьоме місце в Серії А. Салернітана поки не набирала очок і замикає турнірну таблицю.

21 вересня Аталанта вдома прийматиме Сассуоло. Салернітана 22 вересня зустрінеться з Вероною.