Аталанта обіграла Наполі і вийшла у фінал Кубка Італії

Маліновський і Коваленко весь матч провели в запасі

Наполи - Гранада где смотреть онлайн видеотрансляцию матча

Фото - Getty Images

Аталанта стала другим фіналістом Кубка Італії після перемоги над Наполі в домашньому матчі.

Вже до 16-й хвилині бергамаски повели з різницею в два м’ячі: спочатку Дуван Сапата відзначився сам, а незабаром асистував Маттео Пессіні.

Дует Сапата і Пессіна організував і третій гол господарів, коли на 78-й хвилині колумбієць знову виступив у ролі асистента, а італійський хавбек оформив дубль.

Єдиний м’яч Наполі забив Ірвінг Лосано, який скоротив різницю в рахунку до одного гола на старті другого тайму.

Українські півзахисники Аталанти Руслан Малиновський і Віктор Коваленко весь матч провели в запасі.

Наполі – чинний володар Кубка Італії, який в минулому році став першим трофеєм у тренерській кар’єрі Дженнаро Гаттузо.

У фіналі бергамаски зустрінуться з Ювентусом, який у півфіналі пройшов Інтер (2:1 за сумою двох матчів).