Аталанта розгромила Кальярі в матчі з сімома голами. Малиновський вийшов на заміну

Бергамаски поки без втрат на старті чемпіонату

Аталанта Серия А

Аталанта, Фото - Getty Images

У матчі 3-го туру Серії А Аталанта вдома розгромила Кальярі з рахунком 5:2. Українець Руслан Малиновський вийшов на заміну в другому таймі.

Питання про переможця було знято вже до перерви. У першому таймі за бергамаско забили Луїс Мюрієль, Алехандро Гомес, Маріо Пашаліч і Дуван Сапата. Кальярі відповів лише голом Дієго Годіна.

Сардінійци в другому таймі швидко забили ще один м’яч після точного удару Жоао Педро, але на більше їх не вистачило. Аталанта довершила розгром після м’яча Сема Ламмерса.

Бергамаски йдуть без втрат у чемпіонаті, добуваючи третю перемогу на старті з трьох можливих. В активі у Кальярі лише одне очко.

У наступному турі підопічні Джан П’єро Гасперіні зіграють на виїзді з Наполі, Кальярі зустрінеться з Торіно.

• Серія А. 3-й тур

Аталанта – Кальярі 5:2 (4:1)
Голи: Мюрієль, 7, Гомес, 29, Пашаліч, 37, Сапата, 42, Ламмерс, 81 – Годін, 24, Жоао Педро, 52