Бергамаски вирішили питання з переможцем ще в першому таймі.

Аталанта Серия А

Аталанта, Фото - Getty Images

Аталанта вдома розгромила Сассуоло в матчі 25-го туру Серії А (4:1).

Бергамаски вирішили питання з переможцем ще в першому таймі. По голу забили Джімсіті і Сапата, під завісу тайму м’яч в свої ворота забив хавбек гостей Бурабіа.

У другому таймі Сапата зробив дубль. Гол престижу забив Бурабіа, який реабілітувався за свою невдачу в першому таймі.

Українець Руслан Малиновський почав матч з лави запасних. Хавбек вийшов на заміну вже при рахунку 4:0 і результативними діями не відзначився.

Бергамаски набрали 51 очко і займають 4-е місце в Серії А. У наступному турі команда Малиновського прийме Лаціо 24 червня.

Сассуоло займає 12-е місце, у команди Де Дзербі залишається 32 очки. У наступному турі чорно-зелені зіграють на виїзді проти Інтера 24 червня.