Аталанта в гостях обіграла Емполі, Маліновський вийшов на поле на 65-й хвилині

Бергамаски піднялися на друге місце у таблиці

Емполі - Аталанта 0:2 огляд матчу, відео голів за 30 жовтня

Аталанта - Кремонезе, фото - Getty Images

У неділю, 30 жовтня, Аталанта у матчі 12-го туру чемпіонату Італії в гостях обіграла Емполі. Український півзахисник бергамасків Руслан Маліновський вийшов на поле на 65-й хвилині матчу за рахунку 2:0 на користь своєї команди, замінивши Едерсона.

Аталанта забила по голу у кожному з таймів. На 32-й хвилині Хатебур відкрив рахунок у матчі, а на 59-й Адемола Лукман його подвоїв.

Після цієї перемоги в активі Аталанти стало 27 очок і, як мінімум, до матчів Лаціо та Мілана Бергамаски будуть на другому місці в чемпіонаті. У Емполі залишилося 11 балів, команда йде на 11 позиції.

У наступному турі команда Руслана Маліновського вдома зіграє з Наполі – матч заплановано на 5 листопада. Сампдорія цього ж дня прийме Сассуоло.