favbet

Аталанта з голом Малиновського на виїзді перемогла Сампдорію

Коваленко не дебютував

Руслан Малиновский, Getty Images

В рамках 24-го туру Серії А Аталанта на виїзді обіграла Сампдорію з рахунком 2: 0.

Рахунок в матчі на 40-й хвилині відкрив українець Руслан Малиновський, який красиво відзначився і забив свій третій гол у нинішньому сезоні за бергамасків. Закріпив перевагу команди Гасперіні в другому таймі Робін Госенс.

Інший українець в Аталанті, Віктор Коваленко провів весь матч на лаві запасних і знов не дебютував за нову команду після переходу з Шахтаря. Малиновського в результаті замінив на 83-й хвилині Міранчук.

Аталанта обійшла Рому, яка сьогодні зіграє з Міланом, і вийшла на четверте місце турнірної таблиці Серії А. Сампдорія займає десяту сходинку.

У наступному матчі команда Джан П’єро Гасперіні 3 березня зіграє з Кротоне, а генуезці в той же день проведуть дербі з Дженоа.

Сампдорія – Аталанта – 0:2 (0:1)