Аталанта з Маліновським без проблем перемогла Парму

Руслан вийшов на заміну в другому таймі

Аталанта - Парма

Аталанта, Getty Images

В рамках 16-го туру італійської Серії А Аталанта вдома легко впоралася з Пармою з рахунком 3:0.

Єдиний м’яч бергамасків в першому таймі забив Луїс Мюріель, а в другому таймі за команду Гасперіні відзначилися Дуван Сапата і Робін Госенс.

Українець Руслан Маліновський почав матч з лави запасних, після чого вийшов на поле на 58-й хвилині замість Ілічича, але результативними діями не відзначився.

Аталанта тимчасово піднялася на шосте місце турнірної таблиці чемпіонату Італії і обійшла Ювентус, проте туринці мають гру в запасі. Парма займає 16-у позицію Серії А.

У наступному турі бергамаски 9 січня зіграють на виїзді з Беневенто, а Парма днем ​​пізніше зустрінеться з Лаціо.