Аталанта з Малиновським програла Інтеру і завершила сезон на третьому місці Серії А

Нерадзуррі зайняли другу позицію в турнірній таблиці.

Аталанта Интер

Фото - Getty Images

У матчі заключного 38-го туру Серії А Аталанта вдома програла Інтеру з рахунком 0:2.

Нерадзуррі повели в рахунку вже на першій хвилині матчу після точного удару Даніло Д’Амброзіо. В середині першого тайму Ешлі Янг подвоїв перевагу Інтера. Аталанті до кінця зустрічі так і не вдалося відігратися.

Півзахисник Аталанти Руслан Малиновський почав поєдинок на лаві запасних. На 61-й хвилині українець з’явився на полі, замінивши Ремо Фройлера.

Аталанта завершила сезон на третьому місці Серії А, поступившись Інтеру чотири очки. Команда Малиновського випередила в турнірній таблиці Лаціо за результатами особистих зустрічей. Чемпіоном Італії став Ювентус.

Інтер 5 серпня проведе матч 1/8 фіналу Ліги Європи проти Хетафе. Зустріч відбудеться в Гельзенкірхені.

Аталанта 12 серпня зустрінеться з ПСЖ у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Поєдинок пройде в Лісабоні.