Аталанта з Маліновським вдома програла Фіорентині в матчі з трьома пенальті

Українець вийшов на заміну в другому таймі
Прямая видеотрансляция матча четвертого тура Серии А Салернитана - Аталанта

Аталанта - Фиорентина, Getty Images

У матчі третього туру Серії А Аталанта вдома не змогла зачепитися за очки з Фіорентиною, поступившись з рахунком 1:2.

Фіалки виграли перший тайм завдяки голу Душана Влаховіча, після чого на старті другого тайму серб оформив дубль. Обидва м’ячі він забив з пенальті.

У другому таймі бергамаски відповіли лише одним голом з боку Дувана Сапата, який також реалізував пенальті, але зрівняти рахунок так і не змогли.

Руслан Маліновський почав матч з лави запасних, після чого вийшов на заміну на 50-й хвилині. Результативними діями українець не відзначився.

Фіорентина піднялася на шосту сходинку турнірної таблиці чемпіонату Італії, Аталанта – десята. У наступному турі бергамаски зіграють з Салернітаною, а Фіорентина зустрінеться з Дженоа.