Аталанта з Маліновським зіграла внічию з Торіно

Бергамаски вели в рахунку 3:0, але не змогли перемогти

Аталанта - Наполи где смотреть онлайн видеотрансляцию матча

Аталанта, фото - Getty Images

У матчі 21-го туру італійської Серії А Аталанта з рахунком 3:3 зіграла з Торіно.

Бергамаски вже до 21-ї хвилини вели з рахунком 3:0 – за команду Джан П’єро Гасперіні відзначилися Йосип Ілічич, Робін Госенс ​​і Луїс Мюріель.

До кінцівці першого тайму Андреа Белотті і Бремер скоротили відставання до мінімального, а в завершенні матчу рахунок зрівняв Федеріко Бонаццолі.

Відзначимо, що Руслан Малиновський вийшов зі старту і відіграв 78 хвилин, а ось дебют Віктора Коваленко відкладений через проблеми українця зі шлунком.

Аталанта посідає сьоме місце турнірної таблиці чемпіонату Італії. Торіно піднялося на 17-ю позицію.

Серія А. 21-й тур
Аталанта – Торіно 3:3 (3:2)
Голи: Ілічіч, 14, Госенс, 19, Мюріель, 21 – Белотті, 42, Бремер, 45+1, Бонаццолі, 84