Дубль Ібрагімовича приніс Мілану перемогу над Інтером

Россонері одноосібно очолили турнірну таблицю

Интер - Милан. Фото: Getty Images

Мілан в матчі четвертого туру Серії А зумів в Дербі делла Мадонінна обіграти Інтер – 2:1.

Россонері вийшли вперед на 12-й хвилині – Ібрагімович заробив пенальті, не зміг з “точки” переграти Хандановича, але на добиванні 39-річний швед був першим. Через чотири хвилини Златан оформив дубль після передачі Леау.

Інтер зумів відіграти лише один м’яч зусиллями Лукаку, який завершив атаку за участю Коларова і Перішича.

Для Мілана ця перемога стала четвертою поспіль у сезоні – россонері очолили турнірну таблицю Серії А. У Інтера – 7 очок і шоста позиція.

У наступному турі чемпіонату Італії колектив Стефано Піолі вдома зіграє з Ромою, а нерадзуррі – з Дженоа.