Дубль Роналду допоміг Ювентусу розгромити Парму

Кріштіану одноосібно очолив бомбардирські перегони Серії А

Криштиану Роналду. Фото - Getty Images

Ювентус впевнено переміг Парму (4:0) в гостьовому матчі 13-го туру чемпіонату Італії.

Команда Андреа Пірло зробила вагому заявку на перемогу, забивши два м’ячі в середині першого тайму. Результативні удари на рахунку Деяна Кулусевскі і Кріштіану Роналду.

Після перерви Роналду відзначився ще одним голом. Кріштіану з 12 м’ячами одноосібно очолює бомбардирські перегони Серії А (Златан Ібрагімович і Ромелу Лукаку забили по 10 голів). Остаточний рахунок зустрічі встановив Альваро Мората.

Ювентус йде на третьому місці Серії А, поступаючись лідеру Мілану одним очком. Россонері 20 грудня зіграють проти Сассуоло. Парма займає 15-у позицію.

22 грудня Ювентус вдома прийматиме Фіорентину, Парма в гостях зіграє з Кротоне.