Дубль Роналду допоміг Ювентусу впевнено перемогти Удінезе

Команда Пірло йде на п'ятому місці в Серії А

Роналду Ювентус

Криштиану Роналду. Фото - Getty Images

Ювентус на своєму полі впевнено переміг Удінезе (4:1) в матчі 15-го туру чемпіонату Італії.

На початку зустрічі Удінезе повів в рахунку, проте гол Родріго Де Поля був скасований після перегляду відеоповтору. На 31-й хвилині Кріштіану Роналду вивів Ювентус вперед.

Після перерви Федеріко К’єза подвоїв перевагу команди Андреа Пірло. На 70-й хвилині Роналду забив свій другий гол у поєдинку. У кінцівці зустрічі команди обмінялися голами Марвіна Зегелара і Пауло Дібали.

Ювентус піднявся на п’яту позицію в Серії А – відставання від зони Ліги чемпіонів становить одне очко. Удінезе розташувався на 13-му місці.

У наступному турі 6 січня Ювентус на виїзді зіграє проти лідера Серії А Мілана, Удінезе зустрінеться з Болоньєю.