Дженоа без Маліновського обіграв на виїзді Верону

Український півзахисник продовжує відновлення після травми

Верона - Дженоа 1:2 огляд матчу, відео голів за 7 квітня

Верона - Дженоа. Фото - Getty Images

Дженоа на виїзді здобув вольову перемогу над Вероною у матчі 31-го туру Серії А – 2:1.

На 8-й хвилині зустрічі Федеріко Бонаццолі вивів Верону вперед. Грифони відігралися перед перервою зусиллями Калеба Екубана.

На початку другої половини зустрічі Дженоа повів у рахунку завдяки голу Альберта Гудмундссона. Господарі поля зрівняли рахунок на 71-й хвилині, проте гол Кароля Свідерскі було скасовано після перегляду VAR.

Український півзахисник Дженоа Руслан Маліновський пропустив поєдинок. Він продовжує відновлення після м’язової травми.

Дженоа з 38 очками займає 12-те місце у Серії А. Верона з 27 очками йде на 17-й позиції.

У наступному турі 15 квітня Дженоа на виїзді зіграє проти Фіорентини, а Верона у гостях зустрінеться з Аталантою.