Дженоа без Маліновського розійшовся нічиєю з Фіорентиною

Команда українця продовжила безпрограшну серію до 4 матчів

Фіорентина – Дженоа 1:1 огляд матчу, відео голів за 15 квітня

Фиорентина - Дженоа. Фото - Getty Images

Дженоа на виїзді зіграв внічию з Фіорентиною у матчі 32-го туру чемпіонату Італії – 1:1.

Фіалки повели у рахунку в середині першого тайму, проте гол Андреа Белотті було скасовано після перегляду VAR через офсайд. Перед перервою Альберт Гудмундссон реалізував пенальті та вивів гостей вперед. Це 13-й гол ісландця у поточному розіграші Серії А.

На початку другої половини зустрічі Жонатан Іконе зрівняв рахунок. Більше команди голів не забивали.

Український півзахисник Дженоа Руслан Маліновський продовжує відновлення після м’язової травми.

Дженоа продовжив безпрограшну серію до чотирьох матчів. Грифони займають 12-те місце в Серії А, поступаючись Фіорентині (10-та позиція) п’ятьма очками.

19 квітня Дженоа прийме Лаціо в 33-му турі Серії А. Фіорентина 18 квітня зіграє з Вікторією Пльзень у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги конференцій.