Дженоа зберіг прописку в Серії А, розгромивши Верону

Без шансів для команди Івана Юрича.

Serie A Серия А

Дженоа - Верона. Фото: Getty Images

Дженоа зберіг прописку в Серії А, вдома розгромивши Верону в заключному турі чемпіонату Італії – 3:0.

Результат зустрічі був вирішений в першій половині матчу. На 13-й хвилині відзначився Санабрія, через 12 хвилин парагваєць оформив дубль. Третій гол Дженоа в поєдинку провів Крістіан Ромеро.

У другому таймі рахунок не змінився. Втім, обидві команди запам’яталися вилученнями. На 62-й хвилині з поля був видалений Ромеро, а вже в компенсований час після сутички поле покинули Амрабат і Касата.

Дженоа вдалося зберегти прописку в Серії А – команда Давида Міколі набрала 39 очок і зберегла за собою 17-е місце. Із зони вильоту не вдалося вибратися Лечче українця Євгена Шахова. Верона завершила сезон на дев’ятій позиції.