Емполі у компенсований час вирвав перемогу над Ромою. Команда Коваленка врятувалася від вильоту до Серії B

Українець не вийшов на поле у заключному матчі сезону

Емполі - Рома 2:1 огляд матчу, відео голів за 26 травня

Эмполи - Рома. Фото - Getty Images

Емполі на своєму полі здобув перемогу над Ромою у матчі 38-го (останнього) туру чемпіонату Італії – 2:1.

На 13-й хвилині Маттео Канчелльєрі вивів Емполі вперед. Вовки швидко відігралися, проте гол Браяна Крістанте було скасовано після перегляду VAR. Перед перервою Ромі все ж вдалося відновити паритет зусиллями Уссема Ауара.

Розв’язка зустрічі настала у компенсований час. Точний удар Мбає Ньянга приніс таку важливу перемогу Емполі.

Український півзахисник Емполі Віктор Коваленко весь матч провів на лаві запасних. Загалом цього сезону хавбек зіграв у 17 поєдинках у Серії А.

Рома завершила сезон на шостому місці в Серії А та пробилася до Ліги Європи. Емполі зайняв 17-те місце і врятувався від вильоту до Серії B. Відрив команди Коваленка від Фрозіноне (18-та позиція) склав лише одне очко.