Фіорентина та Наполі зіграли внічию у результативному матчі

Торішній чемпіон максимально близький до непотрапляння до єврокубків

Фіорентина – Наполі 2:2 огляд матчу, відео голів за 15 травня

Фиорентина - Наполи. Фото - Getty Images

Фіорентина та Наполі почергово вели у рахунку, але так і не виявили переможця у драматичному поєдинку 37-го туру італійської Серії А – 2:2.

Минулорічний чемпіон, який відчайдушно потребував перемоги заради збереження пристойних шансів на потрапляння в єврокубки, швидко відкрив рахунок – Амір Ррахмані безперешкодно замкнув навіс Маттео Політано з кута поля.

Господарі відігралися під кінець тайму, і також зі стандарту. Крістіано Бірагі забив фірмовим прямим ударом зі штрафного – від поперечини у верхній кут без шансів для Алекса Мерета. Не минуло й двох хвилин, як Фіалки були вже попереду: Мбала Нзола відібрав м’яч у чужого штрафного майданчика і акуратним ударом закрутив м’яч у дальній кут.

Незабаром після перерви Партенопейці зрівняли. Хвіча Кварацхелія гідно відповів Бірагі, також зі штрафного вразивши дев’ятку воріт П’єтро Террачано.

Надалі спостерігалася гостра гра. Так, у Наполі пару гарних шансів упустив Політано (в одному випадку Фіорентину врятувала штанга). Підопічні Вінченцо Італьяно, у свою чергу, заробили пенальті на 80-й хвилині, проте арбітр після перегляду ВАР своє рішення скасував.

Наполі не зумів обійти сьогоднішнього суперника у таблиці та залишився на дев’ятому місці. Команді Франческо Кальцони залишилося зіграти лише один матч – вдома проти Лечче. Фіорентина, у свою чергу, має зіграти в чемпіонаті проти Кальярі та Аталанти, а 29 травня Фіалки змагатимуться з Олімпіакосом у фіналі Ліги конференцій.