Він оформив дубль у поєдинку проти Дженоа Андрія Шевченка

Форвард Роми Афена-Гьян – перший гравець 2003 року народження, який забив у Серії А -

Феликс Афена-Гьян. Фото - Getty Images

Форвард Роми Фелікс Афена-Гьян став першим гравцем 2003 року народження, який забив у Серії А. Ганець зробив дубль у матчі 13-го туру Серії А проти Дженоа (2:0) Андрія Шевченка.

Афена-Гьян вийшов на заміну на 74 хвилині зустрічі. Через вісім хвилин він вивів Рому вперед, а компенсований час форвард відзначився ще раз.

Загалом цього сезону Афена-Гьян провів три матчі за Рому в Серії А. Також на рахунку форварда шість голів у п’яти поєдинках за юнацьку команду Вовків.

Зазначимо, що матч Дженоа – Рома став першим для українського тренера Андрія Шевченка на чолі генуезького клубу. Він очолив Грифонів на початку листопада.

Рома посідає п’яте місце в Серії А. 25 листопада команда Жозе Моуріньо прийме Зорю в Лізі конференцій.