Гол і асист Малиновського допомогли Аталанті обіграти Дженоа

Бергамаски втримали перемогу в результативному матчі

Аталанта – Ювентус. Лучшие ставки на финал Кубка Италии

Фото - Getty Images

Аталанта на виїзді виграла у Дженоа у видовищному матчі 37-го туру Серії А – 4:3.

Бергамаски заробили комфортну перевагу ще в першому таймі. Приклався до цього українець Руслан Малиновський. Хавбек збірної України спочатку асистував Дювану Сапаті на 9-й хвилині, а потім сам розписався у воротах генуезців на 27-й хвилині зустрічі. Третій гол у ворота Дженоа на 44-й хвилині забив Робін Госенс.

На 49-й хвилині Ельдор Шомуродов скоротив відставання в рахунку. Через кілька хвилин Маріо Пашалич знову довів рахунок до розгромного.

Але Дженоа не збирався здаватися. Спочатку Горан Пандєв з пенальті забив другий гол. Потім Шомуродов оформив дубль і повернув інтригу на кінцівку матчу. Але на більше генуезців не вистачило.

Аталанта набрала 78 очок і закріпилася на другому місці. У Мілана – 75 балів, але свій матч 37-го туру россонері зіграють завтра проти Кальярі. Команди зіграють між собою в заключному матчі сезону. Дженоа залишився на 14-й позиції.

Сьогоднішнє взяття воріт стало для Малиновського вже дев’ятим у сезоні, а асист — 12-м. Українець не йде з поля без результативної дії в чемпіонаті Італії вже десять матчів поспіль.

Інший хавбек збірної України, Віктор Коваленко, пропустив гру через травму.

• Серія А, 37-й тур

Дженоа – Аталанта – 3:4 (0:3)

Голи: Шомуродов, 49, 85, Пандєв, 67, з пенальті – Сапата, 9, Малиновський, 27, Госенс, 44, Пашаліч, 51