Інтер на останніх хвилинах врятував нічию в матчі проти Парми

Нерадзуррі упустили шанс вийти на друге місце чемпіонату

Интер - Парма, Getty Images

У матчі шостого туру італійської Серії А Інтер на своєму полі розділив очки з Пармою – 2:2. Міланці – суперник Шахтаря в групі Ліги чемпіонів.

Перший тайм завершився без забитих м’ячів, а в другій половині Жервіньо спершу вивів Парму вперед, а потім подвоїв перевагу своєї команди, оформивши дубль.

Інтер відповів голом Марсело Брозовіча на 64-й хвилині, а потім Іван Перішич вже в компенсований час матчу зрівняв рахунок.

Нерадзуррі упустили можливість піднятися на друге місце і залишилися на п’ятій позиції. Парма піднялася на одну сходинку і тепер 15-а.

У наступному матчі Інтер в Лізі чемпіонів на виїзді зіграє з Реалом (3 листопада), після чого в чемпіонаті буде протистояти Аталанті (8 листопада). Парма в наступній грі Серії А зустрінеться з Фіорентиною (7 листопада).