Інтер на своєму полі втратив перемогу над Кальярі

Команда Індзагі може оформити чемпіонство у дербі з Міланом 22 квітня

Інтер - Кальярі 2:2 огляд матчу, відео голів за 14 квітня

Интер - Кальяри. Фото - Getty Images

Інтер не зміг обіграти Кальярі в домашньому матчі 32-го туру італійської Серії А – 2:2.

Лідер чемпіонату досить швидко відкрив рахунок – Маркус Тюрам із воротарської замкнув передачу Алексіса Санчеса. Надалі господарі контролювали гру, але не змогли збільшити рахунок, за що зрештою поплатилися.

У середині другого тайму команда Клаудіо Раньєрі зрівняла рахунок – Ельдору Шомуродову вдався сильний низовий удар між ніг Алессандро Бастоні, а Ян Зоммер зреагував із запізненням.

Менше десяти хвилин знадобилося Інтеру, щоб знову вийти вперед. Йєррі Міна у своєму штрафному майданчику зіграв рукою, і Хакан Чалханоглу реалізував пенальті.

Однак сардинійці зуміли вдруге зрівняти рахунок. Закид у штрафний майданчик, скидка плечем Джанлуки Лападули – і Ніколас Віола точно пробив повз Зоммера.

У час, що залишився, гості були близькі до сенсаційної перемоги, але той же Віола в контратаці зблизька послав м’яч головою прямо в руки швейцарському голкіперу.

За шість турів до фінішу Інтер випереджає Мілан на 14 очок. У наступному турі на нас чекає міланське дербі (22 квітня), в якому команда Сімоне Індзагі у разі перемоги зможе достроково оформити Скудетто.

Кальярі займає 14-е місце з чотириочковим відривом від зони вильоту. У п’ятницю, 19 квітня, команда Раньєрі прийме Ювентус.