Інтер на виїзді сенсаційно програв Сампдорії

Нерадзуррі в першому таймі не реалізували пенальті

Сампдория - Интер. Фото: Getty Images

Інтер в виїзному матчі 16-го туру Серії А несподівано поступився Сампдорії – 1:2.

Вже на 12-й хвилині Алексіс Санчес не реалізував пенальті, не перегравши Аудеро, а Ешлі Янг встиг на добивання, проте розстріляв каркас воріт.

У свою чергу, господарі повели в рахунку після точного удару Кандреви з “точки”. До перерви Сампдорія подвоїла перевагу – відзначився Кейта. Інтер зумів відквитати лише один гол – на 65-й хвилині забив Де Врей.

Інтер йде на другій позиції з 36 очками. Сампдорія з 20 очками займає 11-е місце в турнірній таблиці Серії А.

У наступному турі команда Антоніо Конте 10 січня на виїзді зіграє проти Роми. Сампдорія на наступний день гратиме із Спецією.