Інтер обіграв Мілан та достроково став чемпіоном Італії

"Золоту" перемогу команді Індзагі принесли Ачербі та Тюрам

Мілан – Інтер 1:2 огляд матчу, відео голів за 22 квітня

Милан - Интер. Фото - Getty Images

Інтер у номінально виїзному матчі 33-го туру італійської Серії А здобув перемогу над Міланом – 2:1. Цей успіх дозволив команді Сімоне Індзагі достроково, за п’ять турів до кінця чемпіонату, оформити чемпіонський титул.

Обидва суперники були максимально вмотивовані: Інтер мріяв оформити Скудетто саме в поєдинку з сусідом і принциповим суперником, Мілан – нарешті перервати серію з п’яти поразок у дербі.

Підопічні Індзагі в ході зустрічі виглядали трохи переконливішими і атакували гостріше. Вони і відкрили рахунок – на 18-й хвилині подачу Бенжамена Павара зблизька замкнув ексгравець Мілана Франческо Ачербі.

Надалі йшла гостра гра. Хороші шанси збільшити рахунок втратили Лаутаро Мартінес, Маркус Тюрам та Генріх Мхітарян; за Мілан міг забити, але не зробив цього, Давіде Калабрія.

Лише розпочався другий тайм, і рахунок вже був 0:2. Це Тюрам прошив Майка Меньяна не найскладнішим низовим ударом з лінії штрафного майданчика.

Мілан відчайдушно йшов уперед, намагаючись переламати перебіг гри. Міг забивати, міг пропускати третій у контратаці, але таки відродив інтригу – Фікайо Томорі добив м’яч після удару Маттео Габбії впритул і сейву Яна Зоммера. Був у команди Піолі і шанс на нічию, але його втратив Крістіан Пулішич.

Команди закінчували гру дев’ять на десять. Вже в компенсований час на полі трапилася сутичка, за підсумками якої були вилучені Дензел Думфріс та Тео Ернандес. Трохи пізніше за відмашку від суперника також був вигнаний Давіде Калабрія.

Інтер виграв шосте Дербі Делла Мадонніна поспіль і забезпечив собі чемпіонський титул, відірвавшись від Мілана на 17 очок. Нерадзуррі вийшли на чисте друге місце за кількістю завойованих Скудетто (20), залишивши позаду саме сусідів. Більше чемпіонських титулів – 36 – тільки у Ювентуса.

У наступному турі чемпіон прийме Торіно, а Россонері зіграють у гостях проти Ювентуса, який випереджають у таблиці на п’ять очок.