Інтер переміг Лаціо і вийшов на перше місце Серії А

Очолити таблицю нерадзуррі допомогла вчорашня осічка Мілана

Фото - Getty Images

У центральному матчі 22-го туру італійської Серії А Інтер вдома переміг Лаціо з рахунком 3:1.

Команду Антоніо Конте вивів вперед гол Ромелу Лукаку з пенальті на 22-й хвилині, після чого на 45-й хвилині бельгієць оформив дубль.

У другій половині зустрічі Лаціо скоротив відставання після точного удару Гонсало Ескаланте, але останнє слово залишилося за Інтером – м’яч на рахунку Лаутаро Мартінеса.

Інтер вийшов на чисто перше місце турнірної таблиці Серії А, обійшовши Мілан. Вчора россонері поступилися Спеції (0:2), що і дозволило нерадзуррі їх обігнати. Лаціо займає сьоме місце.

У наступному турі 21 лютого Інтер зустрінеться з Міланом, а Лаціо днем ​​раніше прийме Сампдорію.