Інтер переміг Ювентус і порівнявся з Міланом на вершині Серії А

Команда Пірло відпустила у відрив лідерів чемпіонату Італії

Интер - Ювентус - где смотреть онлайн видеотрансляцию матча

Интер - Ювентус. Фото - Getty Images

У матчі 18-го туру Серії А відбулося Дербі д’Італія. Інтер на своєму полі обіграв Ювентус з рахунком 2:0.

На початку зустрічі Кріштіану Роналду вивів гостей вперед, але гол португальця був скасований через офсайд. На 12-й хвилині Інтер повів в рахунку – Артуро Відаль замкнув подачу Ніколо Барелли.

На 52-й хвилині Барелла подвоїв перевагу нерадзуррі. Команда Андреа Пірло не зуміла відігратися.

Інтер набрав 40 очок і порівнявся з Міланом на вершині Серії А. Россонері можуть повернути собі одноосібне лідерство, якщо завтра не програють в поєдинку з Кальярі. Ювентус з 33 очками залишився на п’ятій позиції.

У наступному турі Серії А Інтер 23 січня на виїзді зіграє проти Удінезе. Ювентус 24 січня вдома прийме Болонью.