Інтер розгромив Беневенто на виїзді

Чотири м'яч нерадзуррі забили ще в першому таймі

Фото - Getty Images

Інтер впевнено переміг Беневенто в перенесеному матчі першого туру чемпіонату Італії.

Ромелу Лукаку вже на першій хвилині відкрив рахунок, а до середини першого тайму оформив дубль. До того моменту забив і Роберто Гальярдіні.

До кінця першої половини Беневенто відіграв один м’яч, однак до перерви четвертий гол Інтера забив Ашраф Хакімі. У другому таймі Лаутаро Мартінес довів рахунок до непристойного, однак Джанлуці Капрарі вдалося ще раз засмутити Саміра Ханданович.

Інтер здобув другу перемогу на старті сезону і набрав 6 очок. У наступному турі команда Антоніо Конте зіграє з Лаціо в Римі.

Беневенто зазнав першої поразки після вольової перемоги над Сампдорією (3:2) в суботу. На черзі у Відьом матч з Болоньєю.