Інтер в кінці матчу не втримав перемогу над Вероною

Нерадзуррі втратили важливі очки.

Фото - Getty Images

У матчі 31-го туру чемпіонату Італії Інтер на виїзді зіграв внічию з Вероною – 2:2.

Господарі першими відкрили рахунок у поєдинку, після того як вдалося відзначитися Дарко Лазовичу вже на 2-й хвилині гри.

Після перерви гості зуміли не тільки відігратися, а й вийшли вперед – спочатку забив Антоніо Кандрева, а ще через кілька хвилин м’яч в свої ворота забив Федеріко Дімарко.

Але за кілька хвилин до фінального свистка екс-півзахисник київського Динамо Мігель Велозу зрівняв рахунок.

Після цього матчу Інтер набрав 65 очок і продовжує утримувати четверте місце в турнірній таблиці Серії А. Верона знаходиться на 9-му рядку, в її активі 43 очки.