Санчес забив вирішальний гол на 120-й хвилині

Інтер — Ювентус — 2:1 огляд матчу, відео голів за 12 січня

Интер — Ювентус, Getty Images

Інтер став володарем Суперкубка Італії-2021.

У вирішальному матчі на Сан-Сіро нерадзуррі в статусі діючих чемпіонів країни обіграли Ювентус, який виграв Кубок Італії в сезоні 2020-21.

Стара синьйора першою повела в рахунку на 25-й хвилині, коли Вестон Маккенні відзначився з передачі Альваро Морати.

Через 10 хвилин Лаутаро Мартінес відновив паритет, реалізувавши пенальті.

Доля трофею визначилася у додатковий час, де вирішальним став гол Алексіса Санчеса на 120-й хвилині.

Інтер та Ювентус зіграли між собою вдруге в історії національного Суперкубка. У 2005 році їх єдина попередня зустріч завершилася перемогою Інтера (1:0).

Б’янконері виграли попередній розіграш Суперкубка Італії, обігравши Наполі. Для Інтера цьогорічний розіграш став першим з 2011 року.