Інтер вирвав перемогу у Фіорентини у гольовій перестрілці з двома пенальті

Лаутаро Мартінес зробив дубль і віддав гольовий пас

Фіорентина – Інтер 3:4 огляд матчу, відео голів за 22 жовтня

Фиорентина - Интер, фото - Getty Images

Інтер вирвав перемогу у Фіорентини у яскравому поєдинку 11-го туру Серії А – 4:3.

Неррадзурі активно розпочали матч. Лутаро Мартінес вже на другій хвилині віддав гольовий пас на Ніколо Бареллу, а потім відзначився сам.

Фіорентина зуміла скоротити рахунок ще у першому таймі, Артур Кабрал реалізував пенальті. А у другій половині господарі зуміли зрівняти рахунок зусиллями Нанітамо Іконе.

Інтер знову зумів вийти вперед. Мартінес оформив дубль, реалізувавши пенальті. І знову Фіорентина зрівняла рахунок. На останній хвилині основного часу відзначився Лука Йовіч. А перемогу Інтеру приніс точний удар Генріха Мхітаряна.

Інтер набрав 21 очко і посідає сьоме місце у Серії А. У наступному турі команда Сімоне Індзагі прийме Сампдорію 29 жовтня.

Фіорентина з 10-ма очками займає 13-те місце. У наступному матчі флорентійці зіграють на виїзді зі Спецією 30 жовтня.

• Серія А. 11-й тур

Фіорентина – Інтер – 3:4 (1:2)

Голи: Кабрал, 33, пен., Іконе, 60, Йовіч, 90 – Барелла, 2, Мартінес, 15, 73, пен., Мхітарян, 90+5