Інтер з дублем Джеко розгромив Болонью

Нерадзуррі забили шість голів
Фиорентина – Интер когда и где смотреть в прямом эфире трансляцию чемпионата Италии

Интер - Болонья, Getty Images

У четвертому турі Серії А Інтер в домашньому матчі розгромно переміг Болонью з рахунком 6:1.

Команда Сімоне Індзагі забила тричі до перерви і зняла всі питання про переможця: відзначилися Лаутаро Мартінес, Мілан Шкріньяр і Ніколо Барелла.

У другому таймі розгром Болоньї продовжився, коли відзначилися Матіас Весіно і дубль зробив Едін Джеко. Єдиний м’яч гостей в кінцівці забив Артур Теате.

Інтер вийшов на перше місце турнірної таблиці, але цілий ряд конкурентів ще зіграє свої матчі в четвертому турі. Болонья займає сьому сходинку.

Попереду у нерадзуррі гостьовий матч з Фіорентиною, а Болонья зіграє вдома проти Дженоа.

Серія А. 4-й тур

Інтер – Болонья – 6:1 (3:0)

Голи: Мартінес, 6, Шкріньяр, 30, Барелла, 34, Весіно, 54, Джеко, 63, 68 – Теате, 86