Інтер завершив чемпіонський сезон бойової нічиєю на полі Верони

Дублем відзначився 35-річний Арнаутович

Автор: SPORTARENA.com

Верона - Интер. Фото - Getty Images

Інтер зіграв внічию з Вероною у результативному виїзному матчі 38-го (останнього) туру італійської Серії А – 2:2.

Суперники досхочу повеселилися до перерви – всі голи припали на першу половину зустрічі. Марко Арнаутович відкрив рахунок, скориставшись грубою помилкою Дієго Копполи. Верона спромоглася не лише зрівняти, а й вийти вперед. Томаш Суслов тонко віддав на Тіджані Носліна в контратаці, а потім словак та нідерландець помінялися ролями.

Чемпіон зрівняв рахунок у роздягальню, скориставшись черговим провалом у центрі оборони Мастифів. Арнаутович технічно, поклавши корпус, замкнув скидку Давіде Фраттезі та оформив дубль. Досвідчений австрієць у двох останніх турах забив за Інтер більше голів (3), ніж у попередніх 36-ти.

У другому таймі ближче до третього голу був Інтер (Алексіс Санчес навіть забив, але поза грою), проте рахунок так і залишився незмінним. Нерадзуррі у підсумку набрали 94 очки. Верона фінішувала у нижній частині таблиці.

Верона – Інтер – 2:2 (2:2)

Голи: Нослін, 16, Суслов, 37 – Арнаутович, 10, 45+1